Bursztynowa Miss Polski 2016

Środa 12.10.2016 22:32

Kolejny raz miałem przyjemność obstawiać wyobory Bursztynowej Miss Polski. Za każdym razem jest to dla mnie wielkie doświadczenie i fantastyczne doświadczenie.

Finał konkursu, który odbył się w sobotę, 20 sierpnia na Promenadzie w Ustce, zakończył tygodniowe zgrupowanie 12 finalistek w tym nadmorskim kurorcie. Podczas ...kilkudniowego pobytu kandydatki do tytułu Bursztynowa Miss Polski m.in. spotkały się z burmistrzem Ustki Panem Jackiem Graczykiem, wzięły udział w dwóch sesjach zdjęciowych do ekskluzywnego kalendarza na 2017 rok. Zdjęcia odbywały się na plaży w Orzechowie, oraz na plaży głównej przy promenadzie w Ustce. Finalistki ciężko pracowały nad choreografią do wyjść konkursowych przygotowanych przez choreografa Konrada Młodzińskiego.
Najważniejszym punktem zgrupowania był jednak finał konkursu na nadmorskiej Promenadzie, który zgromadził tłumy turystów i mieszkańców Ustki. Kandydatki zaprezentowały się publiczności w pięciu wyjściach konkursowych: w strojach marki Muzalewska, jedno i dwuczęściowych strojach kąpielowych Bellini Prestige Image. Bieliżnie marki Miss Fabio oraz wyjściu sponsorowanym przez Krainę Rekreacji Wilamowo- ośrodek wypoczynkowy na Warmii i Mazurach.
Każda z finalistek konkursu otrzymała nagrody. Były to: bogate zestawy kosmetyków od firmy Farmona, upominki od firmy Efektima, wysokiej klasy kosmetyki marki Kamil oraz Vianek, zestawy kosmetyków L'Oreal Paris Professionnel, ufundowane przez salony fryzjerskie Ce-Ce POINT. Kandydatki które zdobyły tytuły otrzymały dodatkowo: szklaną statuetkę ufundowaną przez firmę MIŚ, oraz biżuterię marki S&A. Sandra Orłowska, jako Bursztynowa Miss Polski 2016 otrzymała również trzydniowy pobyt w Kiston Hotel&Spa oraz tradycyjnie - różowego misia ufundowanego przez Burmistrza Miasta Ustka.

​Więcej informacji i fotorelacja na stronie www.bursztynowamiss.pl