Lucynki

Niedziela 22.11.2015 16:51

LUCYNKI V - edycja październikowa
„Mimozami jesień się zaczyna” – tak brzmią słowa jednej z moich ulubionych piosenek. Jesień to także feeria barw i kolorów. Ni...e mogło zatem takich akcentów zabraknąć u Lucynek. Warsztatami urody z wizażystą Przemysławem Janusem rozpoczęłyśmy październikowe działania.
I poznały Lucynki jesienne trendy w stylizacji paznokci. I muskały pędzle twarze, rysując na nich wyrazistość i piękno. A Lucynki? Zrelaksowane i zadowolone. I jak same mówiły – czuły się takie dopieszczone. O ich dobre samopoczucie zadbali profesjonaliści – Przemek , Milena Naumowicz i Emilia Gil-Ankowska w „Beauty Center Przemysław Janus”.
Podczas warsztatów było jak zawsze u Lucynek. Gwarno i radośnie. Odwiedziła nas Przyjaciółka Agnieszka Kopaczyńska-Moskaluk. Powstał materiał radiowy. Lucynki lubią Radio Plus, które wspiera od samego początku. Wpadła także z wizytą dyrektor GCPR Justyna Pawlak. Przyniosła słodkości. Było pysznie. To początek naszej długodystansowej i owocnej (mamy nadzieję) współpracy. Razem można więcej! I my doskonale to wiemy!
I jeszcze na koniec…moje marzenia też się spełniają. Jedna z Lucynek Ewa Wojciechowska pomogła mi w ich realizacji. Dziękuję! Ale na razie to niespodzianka. Sza!
Kasia Radkiewicz.

 

​Dla mnie to był niezwykły dzień podczas którego miałem możliwosć poznać wspaniałe kobiety. Niezmiernie mi miło, że mogłem małym gestem uszczęśliwić kilka osób. Dziękuję również za wsparcie Milenie Naumowicz i Emilii Gil-Ankowskiej za współpracę tego dnia.